بیوگرافی میلاد درخشانی

« میلاد درخشانی » آهنگساز، نوازنده و خواننده متولد 25 دی ماه 1363 در خانواده ای اهل و عاشق موسیقی ، در اصفهان بدنيا آمد. وی علاوه بر تار که ساز تخصصی اش است در نواختن سه ‎تار، عود، گیتار و چند ساز دیگر نیز تبحر دارد.
برادر بزرگتر ایشان ، آقای پدرام درخشانی از نوازندگان سنتور و آهنگسازان برجسته موسیقی ایرانی نقش مهمی در پرورش ايده ها و تفكرات  میلاد درخشانی در موسيقى داشته اند.

اولین آلبوم میلاد درخشانی در سال 1386 با نام « افشارستان » منتشر شد. هنگام انتشار ، این آلبوم تلفیقی طرفداران و منتقدان خود را یافت .
میلاد درخشانی در سال 1388 آلبوم بی کلام « سرخوش» را منتشر کرد که این آلبوم نیز بسیار مورد توجه واقع شد.
او در سال 1390 گروه افشارستان را تاسیس کرد و توانست کنسرت های موفقی را با این گروه اجرا نماید.
از میلاد درخشانی در سال ۱۳۹۱ آلبوم دیگری با نام «هیچم خبر از هیچ»  منتشر شد که با ترکیب تار، دیجیریدو (ساز بادی بومیان استرالیا) و سازهای کوبه ای نواحی ایران تجربه دیگری از تلفیق را در آثارش به نمایش گذاشت.
بيش از ٧ آلبوم و تعداد زيادى تك آهنگ و اجراهاى متعدد و دغدغه مندى در زمينه تدريس و روش هاى نو در آموزش ثمره تا به امروز ميلاد درخشانى بوده است 
مسير پرخروش و مواج هنر موسيقى ، او را براى فعاليت در اين عرصه هر روز با انگيزه تر و فعال تر مى كند و بزودى آلبوم ديگرى از ميلاد درخشانى منتشر خواهد شد. میلاد درخشانی در طی سالها تلاش در عرصه موسیقی ،  سبک جدیدی از موزیک تلفیقی را به نمایش گذاشته است که تا به امروز در آثار کمتر هنرمندی ، شاهد بوده ایم. در زمینه آموزش ، همواره سعی بر آن داشته که ساده ترین روش را برای یادگیری هنر دوستان استفاده نماید ، وی هنرمندان بسیاری را به عرصه موسیقی ایران معرفی نموده که در مسیر ایشان  گام نهاده اند. در آینده نزدیک در قسمت آموزش ، شیوه های بسیار نو و مدرنی در ارتباط با سازهای تار ، سه تار  منتشر خواهد شد و علاقمندان می‌توانند با تهیه پکیج های آموزشی ، از هنر ایشان بهره مند شوند.